25 Haziran 2014 Çarşamba

İzmir'li bloggerlar Sargita Der ki etkinliği ile buluştu

Görenler bu etkinliğin nasıl geçtiğini kesin merak etmiştir. Teaser çalışması ile girince  soran sorana oldu bu etkinliği.

22.06.2014 Pazar Günü Forum Bornova'da hem Body Shop etkinliğine katıldık hem de Sargitam'ın  ikinci ve bence büsbüyük etkinliğine katıldık :) Body Shop  etkinliğinin yazısını da yazacağım ama asıl bu etkinliği en eğlenceli kısmını yazmak istedim hemen :) 

Önce benim Sargitam için hazırladığımız Teaser çalışmamızla başladık bir kaç gün öncesinden sosyal medyada  hashtaglerle önce başladık :)

Çok kısa bir sürede bu etkinliği hazırladığını belirtmek istiyorum çünkü gerçekten bu işler kolay iş değil :)
"Ben Pasta Yemeye Geldim"  ne kadar hoş değil mi ? :) Ayrıca Sargitam herkese şekerler hazırlamış süsleyerek :)
İşte katılan bloggerlar, işte yaratıcılık :) Hepimizin logosu bulunmakta ama sadece o değil ayrıca küçük bloglarımızı ve bizi temsil eden yazı bulunmakta :)

Veee makyaj bloggerlarının  şirin mi şirin pastası. Madlen ürünleri oldum olası bayılırım:)  

Forum Bornova'da bulunan Şekerim Cafeye bayıldım. Sahibi olsun  mekan olsun çok şeker :) Bu etkinliklerde mekan o kadar önemli ki ve mekan seçsenizde sizinle ilgilenilmesi çok önemli. 

Sargita'nın bu dönemde  bir çok yer düşündüğünü görüştüğünü biliyorum. Hatta  Forum Bornova Sir Winston diye düşündüğünde tanıdığımı araya sokmamıza rağmen işletmecisi "  uzun süre  masada oturmanız bize kar sağlamaz ona göre ilgileniriz" demesi ve sonrasında bize olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmaması  Hiç hoş değil ki bir de tanıdık birini tanıdığımız halde bu davranış benim adımımı oraya  atmayacağımı  garantiledi. Ama iyi olmuş  Şeker gibi Şekerim cafe'mizde  etkinlik çiçekler içinde güzel geçti :)
Sabah Body Shop etkinliği sonrası ön tıkınmamız gerçekleşti. Sargita'm onu da şirin hale getirmiş :) Yarasın bize valla :)Tostun yanında tabi ki Limonata'da süslü olmaz mı ? Hatta bu şişeyi saklıyorum evimde şuan içinde notlarıyla :)
Her birimize ayrı ayrı paketler hazırlamış:) Eeee blog pembe olunca hediyelerimde pembe geldi haliyle :)
Cupcakeler isee tarif edilemez bir güzellikte :)  görüntüsü kadar lezzeti de şahaneydi :) Cupcake House İzmir 'e çok teşekkürler :) 

Eee bu güzel tıkınmacadan sonra bir de  hediyelerimiz vardı.  Sponsorlar dışında Sargita'm bizim için kendi de hediyeler hazırlamış.
Bu resimde gördüğünüz gibi benim hediyelerim pespembeydi :) 

İşte içinden çıkan  şirin hediyeler :) Bunun dışında bir de çekilişimiz vardı tabi ki :) Bu çekilişte o kadar güldük ki sebebi de bana çıkan  hediyelerdi :) 
Aşağıda gördüğünüz hediyeler 3 çekilişte bana çıkanlar . Ne kadar birbirlerine benziyorlar değil mi :) hepsini kaptım ojelerin küpelerin :D 
Oje delisi biri için güzel hediyeler  bence :D 

Gelelim Sargita Der ki 'nin etkinliğinde sürpriz paketlerle bizi yalnız bırakmayan firmalara 
O kadar güzel ve özel ürünler var ki  hepsine ayrı ayrı  zaman ayırıp deyerek sizlerle paylaşacağım hiç meraklanmayın :) 


SOAPBUBBLES
Minik mis kokulu şekilli Sabunlar  diyeyim siz gerisini düşünün ama düşündüğünüzden de şirin olsun :) 
CYRENE
Seyahat boy ürünlerini gördüğümde çok sevindim. Yazın bavulumdan çıkmayacak. Deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. 
BAŞAK ORGANİK
Avokado yağının yararını Başak organik sayesinde öğrenmiş bulunuyorum. Mis kokulu bir organik yağ hediye etmişler teşekkürler :) 
PROZINC
O kadar merak ettiğim ve methini duyduğum bir marka ki bunu deneyip hemen sizlere yazısını ve içeriğini paylaşacağım :) Çok teşekkürler :)
CUPCAKE HOUSE İZMİR
Onlar ne güzel keklerdir yarabbimmm :) hala tadı damağımda hep bizimle olsunlar :)
SEVOS MAGIC
Çekilişimizde destek çıktıkları için teşekkür ederiz:)
AGONİST
Kimyasaldan uzak ve kokusuz  doğal içerikli bu arındırıcı şampuanı kesinlikle deneyeceğim. Çevremde çok olumlu yorumlar duymuştum. Ayrıntılı bir yazı yazacağım blogumda  :)
HC HAIR CARE
En son çıkan ürünleri olan şampuan bitkisel ve kepeği ve kaşıntıya kesin çözüm sağlayan bir marka :) Kesinlikle denenmeli. Yazısını sizin şçin hemen yazacağım :)
OZOX LIVE
tester ürünü gördüğümde bile sevindim çünkü  bir kaç kişiden kendi cilt bakım uzmanlarının
LOTUS YAYINLARI
Aşk-I Ekber adlı bir kitap hediye etmişler teşekkür ederim. Okurken sizi hatırlayacağım.

telefonla desteği ile ürünlerinin kullanıldığını duymuştum. Etkili ürünleri varmış. Teşekkürler :)
DOGO STORE
Taşınma aşamasında oldukları için küçük ama çeşitli görsellerle bize yine de destek çıkmak istedikleri için  teşekkür ederim. Eeee sosyal medya yaratıklarıyız biz bir like işaretimiz olmalıydı. Dogo Store sayesinde oldu :) Bir sonrakine sözümüzü aldık :)
Hediyelerr verilirken :)

Şekerlerimiz bile vardı bizimm :)


Kardeş Bloglar aynı karede :)) Etkinlik sahibemmmlee :))


Melis in Neverland ve Sargita Der ki :)

Çok sarı çıksam da ışıktan bu kare asla unutulmaz :)
O etkinlik sahibemiz olabilirr amaaa asıl o benimmm şekeeeerrriiimm :) Şeker de neymiş ...Ve etkinlikteki blogger melekler 
1 yorum:

  1. seninle tanışmak pek güzeldi,tekrar buluşmak nasip olsun inşallah :)

    YanıtlaSil

Tasarım:Sawako Kuronuma